Meble na bankiet outdoorowy

8 września 2017 Wyłącz przez Beata
http://gotowepodklucz.pl/wykonczenia-wnetrz-wroclaw/

Bankiety pod gołym niebem cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza w okresie letnim. Ich organizacja wymaga nieco innego podejścia, nie można jednak powiedzieć, że jest o wiele trudniejsza niż w przypadku bankietów odbywających się w salach. Na pewno podstawowa różnica dotyczy wyboru mebli.

O ile w przypadku bankietów odbywających się w zadaszonych pomieszczeniach można pozwolić sobie na całkiem dużą dowolność, to już w przypadku imprez outdoorowych wybór mebli jest o wiele bardziej ograniczony. Jakie zatem meble sprawdzą się najlepiej przy tego typu eventach? Meble powinny być przede wszystkim lekkie – to znacznie ułatwi ich transport, przenoszenie oraz rozkładanie. Warto zwrócić tez uwagę na to, by meble można było złożyć – zajmą wówczas mniej miejsca w trakcie przewożenia.

Odpadają zatem ciężkie, masywne drewniane stoły i krzesła. Postawić należy raczej na lekkie meble wykonane z tworzyw sztucznych. Warto jest zwrócić też uwagę na materiał, z jakiego meble są wykonane – czy jest gładki czy ma bardziej zaznaczoną fakturę.

W tym drugim przypadku bowiem o wiele łatwiej o zabrudzenia, których trudno się pozbyć. A przecież zabrudzenie się mebli na zewnątrz jest niemal oczywiste. Dlatego wybierać należy stoły i krzesła łatwe w czyszczeniu, najlepiej lakierowane.

Zawsze możesz zdecydować się także na pokrowce na meble – podniosą one walory wizualne, a z drugiej strony o wiele łatwiej będzie je wyprać, niż czyścić z osobna pojedyncze, zabrudzone meble.