Stoliki do kawy

15 października 2017 Wyłącz przez Beata
kitchen appliances manufacturers

Zaaranżowałeś już salon? A czy pamiętałeś o stolikach do kawy? Dobrze wyposażony salon musi spełniać wiele wymagań. Oczywiście, przede wszystkim musi być wygodny w codziennym użytkowaniu, a do tego świetnie się prezentować. Nie ma drugiego tak reprezentacyjnego miejsca w Twoim mieszkaniu, jak salon. Jest kilka zasad dobrej aranżacji salonu. Jedna z nich głosi, by zawsze zostawiać wolne miejsca dla ścieżek, po których się najczęściej poruszasz.

Jeśli salon jest połączony z kilkoma pomieszczeniami, meble powinny być ustawione tak, by zawsze dało się swobodnie przejść od drzwi do drzwi, bez nadrabiania drogi i lawirowania pomiędzy elementami wyposażenia. Inna ważna zasada dotyczy wydzielania stref. Dobrze jest w salonie zaaranżować kilka mini-stref, które będą służyć różnym formom rekreacji. Możesz mieć kącik do czytania książek, jak i miejsce do spożywania drobnych posiłków oraz konwersacji. A do tego wszystkie warto pomyśleć o dodatkowym ustawieniu stolików do kawy.

Blitz Cleaning oferuje sprzątanie biur ul. Niepaszycka 2, Gliwice http://lampol.bialystok.pl/ - lampol

Stoliki do kawy to oczywiście nie mebel, który służy wyłącznie stawianiu filiżanki z kawą. Mowa raczej o niewielkich stolikach, na które można odłożyć talerzyk, książkę, okulary czy choćby i herbatę lub kawę. Optymalna aranżacja to taka, w której każdy z przebywających w salonie ma pod ręką taki stolik. Oczywiście takie rozwiązanie może być trudne do zastosowania w niewielkim salonie – wówczas stoliki mogłyby zabrać zbyt wiele cennej przestrzeni. Niemniej jednak, niezależnie od wielkości salonu, warto przemyśleć dodanie tego praktycznego elementu wyposażenia.