Stoły modułowe – idealne rozwiązanie przy organizacji konferencji

25 sierpnia 2017 Wyłącz przez Beata
www.obligacjerp.eu

Stoły modułowe są idealnym rozwiązaniem przy organizacji konferencji w mniejszych ośrodkach – firmach czy organizacjach. Ich główna idea polega na tym, że w zależności od warunków i dostępności miejsca można dowolnie modyfikować długość takich stołów. Jak już sama nazwa wskazuje stoły modułowe składają się z kilku osobnych modułów.

Można je dowolnie łączyć i odłączać od siebie. Co ważne każdy z takich modułów może też funkcjonować jako samodzielny, niezależny stolik. Zatem jeżeli konferencje i spotkania w dużym gronie nie są codziennością w danej firmie, to niewątpliwie warto jest zainwestować w taki właśnie mebel.

Tanie wykładziny dywanowe. elewacyjne płyty płyty elewacyjne płyty na elewacje

To bardzo wygodne rozwiązanie jeżeli nie dysponujemy w firmie dużą przestrzenią lub też specjalną salą konferencyjną. Stół modułowy można bowiem złożyć nawet tylko wtedy, kiedy zajdzie taka konieczność, a w zwykłe dni może on służyć jako oddzielne biurka i stoliki dla pracowników. Złożenie dużego stołu nie jest też trudne, gdyż polega na złączeniu ze sobą osobnych modułów, czyli mniejszych stolików Zakup stołu modułowego jest bardzo dobrą inwestycją dla firmy czy organizacji.

Nie tylko przez swoje uniwersalne zastosowanie, ale także przez to, że stół taki można wciąż zmieniać i rozbudowywać. Można go dowolnie modyfikować – jego szerokość, długość, wykończenie. Niewątpliwie zaletą jest też jego cena – kosz zakupu jednego modułu, w zależności oczywiście od jego wymiarów, to kwota rzędu 200-300 złotych.

Zatem cały stół konferencyjny, o sporych gabarytach, można skompletować już za mniej niż 1000 zł.